Your Cart

Balon Turu

Balon Turu
Balon Turu
0,00€

Mevcut Seçenekler:

Kapadokya sıcak hava balonu turları Kapadokya ile peribacalarının yüksekten keşfi açısından en çok tercih edilen turlardan biridir. Kapadokya bölgesi sıcak hava balon uçuşları için Türkiye ve Dünyadaki en iyi bölgedir.

Kapadokya’da peribacaları manzaralarının üzerinde balonla uçmak etkileyici ve keyifli bir yolculuktur. Balon uçuşları serin hava ve rüzgarın hafif esintisi nedeniyle genellikle sabahın erken saatlerinde yapılır.

Siz değerli misafirlerimizi sabah erken saatte otellerinizden alıp servislerle balon uçuş noktalarına getiriyoruz.

Hafif sabah kahvaltısının ardından balonların uçuş için hazırlanmalarını izlerken uçuş ve güvenlik kuralları hakkında bilgi alacaksınız. Balon sepetlerine binip ve yükselerek uçuşa başlayacaksınız.

Kapadokya’da bulunan vadiler ve peribacaları oluşumları üzerinde rüya gibi bir yolculuk yapacaksınız.

Standart balon uçuşları genellikle 60 dakika sürer. Uçuşun gerçekleştiği gün rüzgar hızına bağlı olarak 5 - 25 km’lik bir alanda uçuş tamamlanır. Genelde yaklaşık 500 metre yükseklikte uçulur. Rüzgar şartlarına bağlı olarak 1000 metreden daha da yükseğe çıkılabilir. Uçuşun ardından yere inilir ve uçuş deneyimi kutlaması yapılarak sizlere bir uçuş sertifikası verilir.

Kapadokya'da sıcak hava balonu uçuşları tüm yıl boyunca sürer. Ancak, hava şartlarının müsait olmadığı günlerde, özelliklede kış aylarında uçuş iptalleri olabilir.

Profesyonel ve deneyimli pilotlar eşliğinde yüksek teknoloji kullanılarak üretilen balonlarla uçuşlar yapılır.

Sıcak hava balon turunun eşsiz deneyimini, hayatınızda bir kere dahi yaşamanızı tavsiye ederiz.

Siz balonla uçmanın keyfini sürerken 0-5 Yaş grubu çocuklarınız varsa, onlara kim bakacak diye düşünmeyin,  çocuklarınız için bakıcı hizmetimiz bulunmaktadır. Lütfen ödeme seçeneğinde çocuk bakıcısı talebinizi belirtiniz.

Dahil Olan

Yolcu sigortası

Otelden balon kalkış alanına transfer

Açık büfe kahvaltı

60 dakikalık uçuş süresi

12-20 kişilik balon sepeti

Benzer Turlar

Sabah 09:45/ 10:00 civarında kahvaltınızın ardından profesyonel bir tur rehberi tarafından otelinizden alınacaksınız. Kapadokya ile ilk karşılaşmanız ..
0,00€
Sabah 09:45/ 10:00 civarında kahvaltınızın ardından profesyonel bir tur rehberi tarafından otelinizden alınacaksınız. Kapadokya ile ilk karşılaşmanız ..
0,00€
.AT TURU Tur Güzergahı: Kılıçlar VadisiGüllüdere Vadisi Çavuşin Köyü Aşk Vadisi  Gün Batımı ( gün doğumu)At turumuz Kapadokya’nın..
0,00€
ATV TURU (GÜN BATIMI - GÜN DOĞUMU - 1 SAAT - 2 SAAT) Kapadokya’nın büyüleyen güzelliğini, eşsiz doğal yapıtlarını ATV turları ile yakından görmek is..
0,00€