Your Cart

ATV Turu

ATV Turu
ATV Turu
0,00€

Mevcut Seçenekler:

ATV TURU (GÜN BATIMI - GÜN DOĞUMU - 1 SAAT - 2 SAAT)

Kapadokya’nın büyüleyen güzelliğini, eşsiz doğal yapıtlarını ATV turları ile yakından görmek ister misiniz? Tatilinize heyecan ve renk katmak istiyorsanız ATV turları size göre.

 

Daha önce ATV kullanmamış olmanız hiç önemli değil, ATV otomatik vitesli ve dört tekerli bir araç olduğu için size sadece gazı ve freni kullanmak kalıyor. Kolay kullanımını tur öncesinde tecrübeli rehberlerimiz tarafından uygulamalı bir şekilde öğrenip hazır olduğunuzda tura başlayacaksınız. 

 

ATV turunuzun güven içinde geçmesi için gerekli her türlü tedbirler, tur öncesinde kask maske gibi güvenliğiniz için gerekli ekipmanlar tarafımızca karşılanmaktadır ayrıca şirketimiz tarafından üçüncü şahıs sigortası yapılmaktadır, tur ücretine dahildir.

 

ATV turuna katılmadan önce yapacağınız bir takım ön hazırlıklar yararınıza olacaktır. Turlar vadilerden ve patika yollardan geçtiği için toza maruz kalabilirsiniz, buna uygun kıyafetler tercih etmelisiniz. Tur sonunda hava kompresör cihazı ile kıyafet temizliği ihtiyacınız karşılanmaktadır. Ayrıca telefon, cüzdan gibi eşyalarınızı kolayca taşımanız için yanınıza küçük, fermuarlı çanta almanızı tavsiye ederiz. Gün doğumu turları günün erken saatlerinde olur hava serin olacağı için uygun kıyafetler tercih etmelisiniz. ATV turuna kış mevsiminde katılacaksınız mutlaka bere ve eldiven almalısınız.

 

Toza alerjisi, astım hastalığı ve hamile olan misafirlerimize ATV turuna katılmalarını önermiyoruz, lens kullanan misafirlerimizin gözlük ile tura katılmalarını tavsiye ediyoruz.

 

ATV turu rezervasyonu yaptırdığınızda sizi otelinizden alıp, tur bitiminde tekrar otelinize bırakıyoruz, ulaşım hizmetinizi şirketimizce karşılıyoruz.  

 

Tur esnasında Kapadokya’nın en güzide bölgelerinden rehberimiz öncülüğünde geçip doğal güzellikleri en yakından görme şansınız olacak.

 

Gün doğumu turunda en az 2 Atv ile düzenlenmektedir.

 

GÜN DOĞUMU TURU:

 

•POTUK HİLL PANOROM

•GÜLLÜ DERE VADİSİ

•KIZIL VADİ

•ESKİ ÇAVUŞİN KASABASI

•AŞK VADİSİ

 

GÜN BATIMI TURU:                                                     

•GÜLLÜ DERE VADİSİ                                  

•KIZIL VADİ                                                      

•ESKİ ÇAVUŞİN KASABASI                         

•AŞK VADİSİ     

 

 

1 SAATLİK TUR:

 

•POTUK HİLL PANAROMA

•AŞK VADİSİ 

Benzer Turlar

Sabah 09:45/ 10:00 civarında kahvaltınızın ardından profesyonel bir tur rehberi tarafından otelinizden alınacaksınız. Kapadokya ile ilk karşılaşmanız ..
0,00€
Sabah 09:45/ 10:00 civarında kahvaltınızın ardından profesyonel bir tur rehberi tarafından otelinizden alınacaksınız. Kapadokya ile ilk karşılaşmanız ..
0,00€
.AT TURU Tur Güzergahı: Kılıçlar VadisiGüllüdere Vadisi Çavuşin Köyü Aşk Vadisi  Gün Batımı ( gün doğumu)At turumuz Kapadokya’nın..
0,00€
Kapadokya sıcak hava balonu turları Kapadokya ile peribacalarının yüksekten keşfi açısından en çok tercih edilen turlardan biridir. Kapadokya bölge..
0,00€