Your Cart

At Turu

.AT TURU

Tur Güzergahı:

Kılıçlar Vadisi

Güllüdere Vadisi

Çavuşin Köyü

Aşk Vadisi

 Gün Batımı ( gün doğumu)At turumuz Kapadokya’nın Göreme kasabasındaki at çiftliğinde başlar. Kapadokya’nın unutulmaz manzarasını gün batımı eşliğinde (gün doğumu eşliğinde)izledikten sonra tur programına dâhil olan bölgenin ünlü vadileri at üzerinde gezilerek tekrar başlangıç noktasına dönülür. Turumuza bulunduğunuz otelden alınarak tekrar otele bırakma transfer ücreti de dâhildir. Sizler sadece Kapadokya’da, manası ‘Güzel Atlar Ülkesi’ olan bu diyarda at üzerinde farklı açılardan bölgeyi keşfetmenin tadını çıkarın.

Kapadokya adı Latince ismi Cappadocia olarak bilinir ve aslında Farsça bir isimdir. KatpaTuka ismi Farsçadan önce Latinceye Cappadocia olarak daha sonra da dilimize Kapadokya olarak geçmiştir. Manası Güzel Atlar Ülkesi demektir. Geçmiş zamanlarda bu topraklar Romalıların hâkimiyetindeyken Farslarla yapılan savaşların sonunda, Farslar Kapadokya bölgesinden çok iyi beslenmiş ve eğitilmiş görsel olarakta çok güzel atları ganimet olarak topluyorlardı ve buraya Güzel Atlar Ülkesi ismini vermişlerdi.

At biniciliği hakkında eğer hiç tecrübeniz yok ise merak etmeyin, turdan hemen önce tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından kısa bir eğitimden geçersiniz ve bilmeniz gereken en önemli temel bilgileri uygulamalı olarak görürsünüz.

At turunuz yaklaşık 1 (2) saat sürmektedir. Kapadokya’daki muhteşem vadileri at üzerinde görerek unutulmaz bir macera yaşayacaksınız.

 Dahil Olanlar

Rehberlik

Sigorta

Kask ve koruyucu ekipmanları

Otelinizden alınış ve bırakılış

Çay İkramları

 

Dahil Olmayanlar

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Profesyonel Video Çekimi

Kişisel Giderler

Benzer Turlar

Sabah 09:45/ 10:00 civarında kahvaltınızın ardından profesyonel bir tur rehberi tarafından otelinizden alınacaksınız. Kapadokya ile ilk karşılaşmanız ..
0,00€
Sabah 09:45/ 10:00 civarında kahvaltınızın ardından profesyonel bir tur rehberi tarafından otelinizden alınacaksınız. Kapadokya ile ilk karşılaşmanız ..
0,00€
ATV TURU (GÜN BATIMI - GÜN DOĞUMU - 1 SAAT - 2 SAAT) Kapadokya’nın büyüleyen güzelliğini, eşsiz doğal yapıtlarını ATV turları ile yakından görmek is..
0,00€
Kapadokya sıcak hava balonu turları Kapadokya ile peribacalarının yüksekten keşfi açısından en çok tercih edilen turlardan biridir. Kapadokya bölge..
0,00€